مبلمان اداری

شرکت سامانه ساز فرابین تولید کننده و ارائه دهنده لوکس ترین و مدرن ترین مبلمان اداری برای شرکت ها و سازمان هایی که خواهان مبلمان اداری راحت، با دوام و لوکس می باشند. این شرکت با استفاده از جدیدترین دستگاه های مدرن CNC اقدام به تولید محصولات خود با طرح های روز و مناسب کسب و شما می نماید.
با استفاده از یراق آلات مرغوب، دوام و کارایی مبلمان اداری بطور چشمگیری افزایش یافته و نگرانی بابت خرابی آنها نخواهید داشت. برخی از محصولات این شرکت شامل انواع میز اداری، میز کارمندی، میز کارشناسی، میز مدیریتی، میز پذیرش، پارتیشن اداری ، پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره و غیره می باشد. شرکت سامانه ساز فرابین آمادگی مشاوره و ساخت انواع مبلمان اداری مطابق نظر و سلیقه شما را دارد.
شرکت سامانه ساز فرابین تمام محصولات خود را با امکان تغییر سایز بر اساس نیاز شما و دارای تنوع در امکان انتخاب انواع رنگ روکش ها هستند.
با بازدید از محل، طراحی اختصاصی فضا بصورت دو بعدی و سه بعدی همراه پیش فاکتور بصورت رایگان به مشتری ارائه خواهد شد.
بعد از تائید شما تولید، اجرا ونصب همه توسط تیم شرکت انجام خواهد شد. این شرکت تمامی مراحل از صفر تا صد کار را برای شما انجام خواهد داد.

تولید مبلمان های اداری

آخرین مقالات

اهمیت و انواع مبلمان اداری

مبلمان اداری بخش مهمی از شرکت است. مبلمان شرکت در قالب میز، قفسه، کابینت، مبل و غیره می باشد. مبلمان نقش مهمی در جلوه بهتر محیط کار دارد. نوع مناسب مبلمان باید ارائه شود تا حداکثر راحتی را برای کارمند فراهم کند. طرح بندی مناسب مبلمان باعث می شود که دفتر کار محیط مناسب داشته باشد. این کار باعث کاهش خستگی شده و خطرات بهداشتی را به حداقل میرساند.

مبلمان اداری باعث قرار گرفتن موقعیت درست کارمندان خواهد شد. بنابراین انتخاب مبلمان اداری بسیار مهم است. مدیر باید مبلمان اداری را با توجه به ماهیت و اندازه شرکت انتخاب کند.
انتخاب مبلمان اداری:
در هنگام انتخاب مبلمان اداری باید برخی از عوامل را در نظر گرفت. در هنگام انتخاب مبلمان اداری باید عوامل زیر را مدنظر داشته باشید.
منابع مالی:
مقدار بودجه موجود برای این هدف، بدیهی است که انتخاب را تحت تاثیر قرار دهد. اما در عین حال لازم است که مناسب ترین نوع مبلمان را داشته باشیم. بنابراین مدیر باید قبل از انتخاب مبلمان اداری، هزینه ها و عوامل مورد نیاز را در نظر بگیرد.
طرح:
طراحی به اندازه قد، کاربرد، تعداد کارمندان و غیره مربوط می شود در حالی که هنر نیز نقش مهمی دارد.
طول عمر:
طول عمر یک عامل مهم در نظر گرفته شده است. مبلمان فولادی که در دفتر بسیار محبوب شده است، دارای عمر طولانی تری از مبلمان چوبی است.
صرفه جویی در فضا:
انتخاب مبلمان به شدت تحت تاثیر این موضوع قرار خواهد گرفت. از آنجا که اجاره در مناطق شهری بسیار زیاد است، صرفه جویی در فضا باید بیشتر باشد.
راحتی:
این نیاز اساسی برای کارآیی بالاتر است. راحتی باعث افزایش سرعت و رفاه بیشتر در کارمندان می شود.
ظاهر:
ظاهر خوب مبلمان به میزان قابل توجهی به ظاهر دفتر می افزاید. بنابراین مبلمان نه تنها باید کارآمد باشد، بلکه باید به نظر، زیبا هم باشد.
بهداشت:
سهولت تمیز کردن مبلمان یا فضای زیر آنرا باید در زمان انتخاب در نظر داشت. در غیر اینصورت مشکل ایجاد می کند.
وزن:
مبلمان باید به اندازه کافی سبک باشد تا بتواند در محل کار حرکت کند. در زمان تغییرات ممکن است لازم باشد آنها جابجا شوند.
ایمنی:
مبلمان باید برای استفاده امن باشد. صفحات، شیشه و دیگر زوایا باید همسطح و بدون برجستگی باشند.

چند منظوره یا سازگار:
تا جایی که ممکن است فضای ذخیره، مناسب برای هرگونه استفاده ای از قبیل نگهداری از فایل ها، تلفن ها، رایانه ها و غیره باشند.