میز اداری

انواع میز اداری

معرفی میز های اداری کارمندی و میز های مدیریتی

برای بدست آوردن بهترین کارایی باید شرایط و محیط مناسب و خوبی برای کارمندان فراهم کنیم تا بیشترین بازده را داشته باشند. یکی از این اقلام میز اداری می باشد.
از دیگر کاربرد های میز اداری در تجهیز سالن ها و اتاق های کنفرانس می باشد. شرکت سامانه ساز فرابین آمادگی طراحی و ساخت انواع میزهای اداری در اندازه ها وطرح های مختلف با تعداد نفرات مورد نیاز شما را دارد.
این شرکت برای تجهیز صوت و تصویر اتاق کنفرانس، دیوار پوش و دیوار کوب و غیره سالن های کنفرانس و همایش نیز خدمات ارائه می دهد. میزهای اداری این شرکت با بهره بردن از مواد اولیه مرغوب و طراحی شده برای بالاترین احساس راحتی ارائه می شوند.

انواع میز اداری کارمندی

انواع میز اداری و مدیریتی

میز اداری و میز مدیریتی

بدون شک محیط کار بر بهره وری و پیشرفت هر شرکتی تاثیر زیادی دارد. یکی از اقلامی که نقش مهمی در این امر ایفا می کند میز ادرای است. میزهای اداری را در انواع مختلف طرح، رنگ و اندازه می توان یافت اما هر میز اداری برای کاربردی خاص مناسب می باشد.
بسته به اینکه فعالیت شرکت شما به چه نحو است، میز اداری مخصوص به خود را انتخاب کنید. به ارگونومی و فضای میز باید توجه زیادی کرد. می توان با انتخاب میز مناسب احساس راحتی را برای کارمندان به ارمغان بیاورید. اگر کارمندان شما با رایانه کار می کنند میزی را انتخاب کنید که فضایی برای کیس رایانه داشته باشد و کابل های رابط را بتوانید براحتی متصل کنید.
برای شرکت هایی که بصورت مکتوب کار می کنند، میز اداری را که جای کافی برای قرار دادن سند ها و کتب داشته باشد و بتوان براحتی کارهای روزمره را انجام داد و کشو برای جا دادن اسناد داشته باشد انتخاب کنید. در صورتی که هم با رایانه کار می کنید و هم از کاغذ استفاده می کنید، که معمولا مدیران اینطور هستند باید میزی را انتخاب کنید که هم فضای زیاد برای کار داشته باشد و هم دارای کشو و کمد باشد.
میز اداری نباید به پا فشار بیاورد. ارتفاع و محل قرار گیری پا باید راحتی را برای استفاده کننده فراهم کند. در صورت استفاده از میز استاندارد فشار کمتری به کارمندان منتقل می شود.
میز اداری و میز مدیریتی باید از نظر طرح و رنگ متناسب با محیط شرکت یا سازمان باشد. با استفاده از طرح هماهنگ میز اداری و محیط شرکت، احساس مطلوب تر و بهتری را برای کارمندان و مراجعین ایجاد کنید.
میز اداری از مواد مختلفی ساخته می شوند. بسته به سلیقه و نظر شما می توانید از انواع چوب، ام دی اف و فلز در میز اداری خود استفاده کنید. استفاده از مواد لوکس در میز مدیریتی جلوه و نمای بهتری ایجاد می کند.
ابزار و یراق برای میزهای اداری و مدیریتی دارای تنوع بسیاری هستند. از جنس های لوکس و مرغوب گرفته تا انواع معمولی و کم هزینه هر کدام که متناسب با محیط شرکت و هزینه شما می باشد را می توانید برای میز اداری و مدیریتی خود انتخاب کنید.
برای ایجاد محیطی زیبا و در عین حال کارآمد یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه کافی شود، انتخاب میز اداری مناسب می باشد، که راحتی میز اداری برای کارمندان و مراجعین از مهمترین ها است.
وجه تمایز و برجسته شرکت سامانه ساز فرابین در امکان تغییر سایز بر اساس نیاز و دارای تنوع برای انتخاب رنگ روکش ها در تمامی محصولات این شرکت می باشد.

آخرین مقالات