پارتیشن اداری

انواع پارتیشن اداری

معرفی پارتیشن های اداری تک جداره - دوجداره و شیشه ای

امروزه بخش بزرگی از جامعه، بیش تر وقت خود را در محیط اداری سپری می کنند. لذا مناسب بودن فضای اداری از نظر ارگونومیک بودن و زیبایی می تواند تاثیر مثبتی بر کارکرد مدیران و کارکنان داشته باشد و در نتیجه موجب ارتقاء و پیشرفت مجموعه و سازمان شود.

بنابراین در تمام جهان توجه خاصی به طراحی دکوراسیون اداری وانتخاب مناسب مبلمان اداری و میز اداری می شود.

یکی ازعوامل مهم در جداسازی بهینه فضای اداری، پارتیشن اداری می باشد.شرکت سامانه ساز فرابین با نوع آوری در طراحی و ساخت انواع پارتیشن اداری تک جداره، دوجداره، فریم شیشه ای و فریم آلمینیومی، بهترین طرح را از لحاظ زیبایی و کاربردی در اختیار مشتری قرار می دهد.

تکنسین ها و طراحان باتجربه ما ، در ابتدا از محل نصب پارتیشن دیدن می کنند و با توجه به محیط اداری، نیاز و سلیقه مشتری، طرح دوبعدی و سه بعدی فضای نصب را همراه با پیش فاکتور (همه خدمات به صورت رایگان انجام می شود) در اختیار مشتری قرار می دهند.

پس از تایید مشتری، تمامی مراحل کار ازآغاز تا پایان توسط خود شرکت سامانه ساز فرابین تکمیل می گردد.


پارتیشن اداری تک جداره

پارتیشن اداری تک جداره ازدوفریم ام دی اف و یک شیشه تشکیل شده است. فریم این نوع پارتیشن اداری میتواند ازجنس آلمینیوم و یا ام دی اف باشد. ام دی اف استفاده شده در آن به ضخامت ۱۶ میلی متر و شیشه آن به ضخامت ۶ میلی متر می باشد .
باتوجه به نیاز و سلیقه مشتری، پارتیشن اداری می تواند در هر سایز وارتفاعی ساخته شود، ولی معمولا به سه دسته کوتاه ، نیمه بلند و بلند تقسیم می شود.قیمت مناسب، سبک بودن و قابلیت جابه جایی آسان آن، از مزایای پارتیشن اداری تک جداره می باشد.

پارتیشن اداری دو جداره

پارتیشن های اداری دو جداره معمولا در محیط هایی استفاده می شود که علاوه بر کاربرد جداسازی، استحکام بیش تر و زیبایی آن، اتر عایق صدا، عایق حرارتی و دید نداشتن فضاهای مختلف محیط نسبت به هم نیز، مهم باشد.
پارتیشن اداری دوجداره با توجه به سلیقه مشتری می تواند در شکل های فریم ام دی اف با شیشه عمودی و شیشه افقی، تمام ام دی اف و فریم آلمینیومی، نصب گردد.در این پارتیشن از دو شیشه استفاده شده و ارتفاع شیشه بستگی به انتخاب مشتری می تواند تغییر کند.
همچنین شما میتوانید در بین دو شیشه از پرده ولومی استفاده کنید. در پارتیش اداری دو جداره افقی یک شیشه کشیده افقی برای زیبا تر شدن و استحکام بیش تر آن استفاده شده است.

پارتیشن اداری شیشه ای

ابن نوع از پارتیشن اداری اغلب در محیط های مدرن و شیک و یا فضاهای مهم مانند اتاق مدیریت و کنفرانس استفاده می شود. پارتیشن اداری شیشه ای از یک شیشه به ضخامت ۱۰ میلی متر و فریم آلومینیوم و یا استیل تشکیل شده است.
از قابلیت های برتر آن نسبت به نوع های دیگر پارتیشن می توان به ظریف تر بودن، انتقال نور بیش ترو دید بیشتر به محیط اطراف اشاره کرد. برای مستحکم بودن و جلوگیری از انتقال صدا، این پارتیشن تا سقف اجرا شده و درب آن بصورت ریلی نصب می شود.


از دیگر مزایای پارتیشن اداری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صرفه جویی در هزینه نسبت دیوار های ثابت
  • ظاهری شیک و مدرن و قابلیت انعطاف پذیری بالا
  • به راحتی جابه جا می شوند بدون اینکه آسیبی ببینند و طول عمر بالایی دارند
  • استفاده مفید ازتمام محیط کاری
  • جنس و رنگ متنوع

اگر نیاز به مشاوره در زمینه نصب پارتیشن اداری دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید.

در زیر به چند مورد از پارتیشن های اداری سامانه ساز فرابین اشاره شده است:


چگونه بهترین پارتیشن اداری را برای محل کار خود انتخاب کنید

امروزه پارتیشن های اداری به عنوان یکی از اصلی ترین گزینه ها برای جداسازی فضای کار شما در دسترس می باشند. به جای احداث دیوارهای ساخته شده از چوب و شیشه، می توانید از پانل های قابل جابجایی استفاده کنید که می توانند به یکدیگر متصل شوند تا برای کارکنان حریم شخصی که نیاز دارند را فراهم کنند. با این حال، باید اطمینان حاصل کنید که بهترین نوع پارتیشن برای فضای خود را انتخاب کنید.

مرحله ۱: تصمیم بگیرید که می خواهید دفتر شما چه جلوه ای داشته باشد. به خاطر داشته باشید که سبک و طرح پارتیشن ها برای کارمندان شما اهمیت زیادی دارد، پس برای شما نیز مهم است.

مرحله ۲: تصمیم بگیرید که چه موادی را می خواهید برای پارتیشن استفاده کنید. شما می توانید از بین پارچه، شیشه، Plexi-glass (یا نوع دیگری از پلاستیک) و حتی چوب انتخاب کنید. به این موضوع فکر کنید که چگونه کارکنان شما از فضای خود استفاده خواهند کرد.

مرحله ۳: تصمیم بگیرید که چه میزان پول را می خواهید (و می توانید) در این مورد صرف کنید. در عین حال که شما باید فضای تمیز ی در محل کار خود داشته باشید، این فضا همچنین باید عملی باشد. آیا می توانم پانل ها را آزادانه قرار دهم و پریزهای برق را بر روی آنها تعبیه کنم؟

گام چهارم: در نظر داشته باشید که هر پارتیشن اداری که شما استفاده می کنید می تواند به آسانی تمیز شود. با گذشت زمان، سطح کثیف می شود و شما باید آن را تمیز کنید تا پانل را به جلوه سابق آنها بازگردانید.

مرحله ۵: هر یک از امکاناتی که توسط پارتیشن می تواند برای شما ایجاد شود را در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که گران ترین گزینه همیشه به این معنا نیست که این یک گزینه بهتر برای شما خواهد بود. بعضی اوقات گزینه های ارزان کارآیی بهتری خواهند داشت

مرحله ۶: اطمینان حاصل کنید که شما پارتیشن های خود را از یک توزیع کننده لوازم اداری معتبر سفارش دهید. شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که آنها قادر به تحویل و نصب پانل نیز هستند.

یک یا دو کارمند خود را به هنگام انتخاب پارتیشن همراه خود داشته باشید، زیرا آنها از فضای ایجاد شده بیشتر از شما استفاده خواهند کرد و شما می توانید از نظرات آنها در این مورد پیش از انتخاب پارتیشن های اداری، باخبر شوید. شما همچنین باید از چگونگی نگهداری از پانل های انتخابی خود مطلع شوید، زیرا هیچ مزیتی در خرید گزینه هایی که به نگهداری و تعمیر دوره ای . منظم نیاز دارند برای شما که زمان کافی برای این کار را ندارید وجود ندارد.

آخرین مقالات