میز کنفرانس

در دکوراسیون اتاق ها و سالن های کنفرانس یکی از تاثیر گذارترین اقلام میز کنفرانس می باشد. در صورت هماهنگی با طرح و رنگ اتاق کنفرانس تاثیر بالایی بر افراد حاضر در کنفرانس خواهد داشت.

شرکت سامانه ساز فرابین در زمینه طراحی و ساخت انواع میز کنفرانس با امکانات مختلف و مواد اولیه مرغوب خدمات خود را ارائه می دهد.

همانطور که برای طراحی فضای اتاق کنفرانس در نظر گرفتن علوم معماری داخلی لازم می باشد برای ساخت و تجهیز میز کنفرانس هم استفاده از علوم رنگ شناسی و معماری نقش بسزایی دارد.

برای داشتن بیشترین دوام، این شرکت تمام مواد اولیه برای ساخت میز کنفرانس را از بهترین ها تهیه کرده و با استفاده از دستگاه های جدید و با تکنولوژی بالا دوام و زیبایی میزهای کنفرانس را تضمین خواهد کرد.

انواع میز کنفرانس

اهمیت میز کنفرانس

خرید یک میز کنفرانس اولین گام برای رهبری جلسات دفتر کار شما می باشد. اتاق کنفرانس یکی از مهم ترین نقاط شرکت شما به حساب می آید، زیرا تمام جلسات و تصمیمات مهم در آنجا شکل می گیرد. میزهای کنفرانس سامانه ساز با طراحی مدرن و شیک خود ظاهری حرفه ای به دفتر کار شما می دهند.

نحوه ی انتخاب میز کنفرانس

میز کنفرانس با توجه به میانگین نفرات شرکت کننده، اندازه صندلی و اندازه اتاق انتخاب می شود، به نحوی که رفت و آمد برای تمام افراد آسان باشد و مهمانان احساس راحتی کنند.
میز کنفرانس باید مطابق با شکل اتاق شما باشد. اگر اتاق شما بزرگ و بلند است، از یه میز کنفرانس مستطیلی و یا بیضی استفاده کنید . اگر اتاق شما مربعی است، از یک میز کنفرانس مربعی و یا گرد استفاده کنید.
میز کنفرانس مستطیلی بیش تر در فضاهای بزرگ و جلسات مدیریتی مورد استفاده قرارمی گیرند.
میزکنفرانس مربعی و گرد مناسب برای ملاقات در فضاهای کوچک می باشد.
میز کنفرانس بیضی ترکیبی از فضا و ارگونومی است، برای اتاق های بزرگی که نیاز به میز مستطیلی بزرگ ندارند، مناسب است و شکل زیبا ترو مدرن تری به اتاق می دهد.

آخرین مقالات