[wd_separator_title wd_title=”درباره سامانه ساز” wd_subtitle=”طراح و مجری سامانه های مدرن اداری”]

از همان آغاز فعالیت در دهه ۱۳۷۰ ، اصل بنیادین روند حرفه ای خود را بر نوآوری و خلاقیت ، همگامی با فناوری روز جهان ، کشف امکانات و گشودن عرصه های نوین نهادیم. از این روی سیستم مادولار را در صنعت مبلمان و تجهیزات اداری کشور خلق و معرفی کردیم و در چهارچوب تفکر فرآیند نگر ، طراحی و نقشه کشی برای هر پروژه را به عنوان روال معمول کار خود پی گرفتیم .
در دهه ۱۳۸۰ ، با هدف ارتقای کیفیت هر چه بیشتر محصولاتی که عرضه می کردیم ، در به کارگیری پیشرفته ترین ماشین ابزار CNC چوب پیشتاز و پیشاهنگ بودیم .

به کارگیری این ماشین ابزار در صنعت مبلمان اداری ، اقدامی نوآورانه در تحول صنعت چوب کشور از وضعیت تولید محدود سنتی و تجربی به تولید انبوه و با کیفیت بود که با راه یابی آن به فضای آکادمیک به عنوان یک رشته دانشگاهی از جایگاه باارزش علمی و پژوهشی نیز برخوردار شد .

از آغاز دهه ۱۳۹۰ نیز هدف استراتژیک ما در طراحی ، تولید و ارائه محصولات و خدمات خود در صنعت مبلمان اداری و فضاسازی محیط کار ، علاوه بر پیاده سازی آخرین تحولات در عرصه مبلمان با در نظر گرفتن فرهنگ بومی کشور ، رعایت کامل استانداردهای سلامت ، بهداشت و ایمنی کارکنان (HSE) است .

برای تحقق کامل این استراتژی ، ملاحظات زیست محیطی در طراحی خلاق و به کارگیری تجهیزات پیشرفته با هدف تامین و ارتقای آرامش روانی محیط کار ، زیباسازی فضای کار ، کیفیت و مدیریت مقوله نور و انرژی متناسب با شرایط و مقتضیات خاص هر کسب و کار و ترکیب نیروی انسانی آن را مورد توجه ویژه قرار داده ایم .

همچنین برآنیم تا براساس تجارب و توانمندی های حرفه ای خود و با به کار گیری دانش فنی و رعایت دقیق اصول مهندسی و ارگونومی در طراحی تجهیزات و مبلمان اداری ، به منظور بهینه سازی ، بازسازی و بازچیدمان فضاهای کاری شما ، بهترین و باصرفه ترین راه حل ها را ارائه دهیم .

و با نگاهی متفاوت و با در نظر داشتن نیاز روز محیطهای اداری که تحت تاثیر تحولات روز دنیا به وجود می آید ، پیش برویم .

[wd_separator_title wd_title=”نظرات مشتریان” wd_subtitle=”نظر مشتریان درباره ی سامانه ساز”][wd_testimonial itemperpage=”3″]
[wd_separator_title wd_title=”مشتریان ما” wd_subtitle=”بهترین مشتریان سامانه ساز”][wd_client columns=”5″ images=”1410,1411,1412,1422,1419,1420,1421,1413″]