درباره ما

درباره سامانه ساز

طراح و مجری سامانه های مدرن اداری

از همان آغاز فعالیت در دهه ۱۳۷۰ ، اصل بنیادین روند حرفه ای خود را بر نوآوری و خلاقیت ، همگامی با فناوری روز جهان ، کشف امکانات و گشودن عرصه های نوین نهادیم. از این روی سیستم مادولار را در صنعت مبلمان و تجهیزات اداری کشور خلق و معرفی کردیم و در چهارچوب تفکر فرآیند نگر ، طراحی و نقشه کشی برای هر پروژه را به عنوان روال معمول کار خود پی گرفتیم .
در دهه ۱۳۸۰ ، با هدف ارتقای کیفیت هر چه بیشتر محصولاتی که عرضه می کردیم ، در به کارگیری پیشرفته ترین ماشین ابزار CNC چوب پیشتاز و پیشاهنگ بودیم .

به کارگیری این ماشین ابزار در صنعت مبلمان اداری ، اقدامی نوآورانه در تحول صنعت چوب کشور از وضعیت تولید محدود سنتی و تجربی به تولید انبوه و با کیفیت بود که با راه یابی آن به فضای آکادمیک به عنوان یک رشته دانشگاهی از جایگاه باارزش علمی و پژوهشی نیز برخوردار شد .

از آغاز دهه ۱۳۹۰ نیز هدف استراتژیک ما در طراحی ، تولید و ارائه محصولات و خدمات خود در صنعت مبلمان اداری و فضاسازی محیط کار ، علاوه بر پیاده سازی آخرین تحولات در عرصه مبلمان با در نظر گرفتن فرهنگ بومی کشور ، رعایت کامل استانداردهای سلامت ، بهداشت و ایمنی کارکنان (HSE) است .

برای تحقق کامل این استراتژی ، ملاحظات زیست محیطی در طراحی خلاق و به کارگیری تجهیزات پیشرفته با هدف تامین و ارتقای آرامش روانی محیط کار ، زیباسازی فضای کار ، کیفیت و مدیریت مقوله نور و انرژی متناسب با شرایط و مقتضیات خاص هر کسب و کار و ترکیب نیروی انسانی آن را مورد توجه ویژه قرار داده ایم .

همچنین برآنیم تا براساس تجارب و توانمندی های حرفه ای خود و با به کار گیری دانش فنی و رعایت دقیق اصول مهندسی و ارگونومی در طراحی تجهیزات و مبلمان اداری ، به منظور بهینه سازی ، بازسازی و بازچیدمان فضاهای کاری شما ، بهترین و باصرفه ترین راه حل ها را ارائه دهیم .

و با نگاهی متفاوت و با در نظر داشتن نیاز روز محیطهای اداری که تحت تاثیر تحولات روز دنیا به وجود می آید ، پیش برویم .

نظرات مشتریان

نظر مشتریان درباره ی سامانه ساز

با عنایت به رعایت کیفیت و سرعت اجرای درخور تحسین آن شرکت برای اجرای دکوراسیون اداری واحد سایت خدمات امور مودیان امور مالیاتی شمال (میرداماد) و (خیابان قائم مقام) و امور مالیاتی سبلان، بدینوسیله رضایت خود را از عملکرد شرکت سامانه ساز فرابین در اجرای پروژه مذکور اعلام داشته و آرزوی توفیق در عرصه های مختلف کار را از خداوند منان خواستاریم

testimonail دکوراسیون اداری امور مالیاتی شهر و استان تهران

با احترام، با عنایت به انجام پروژه های تغییر و یا احداث دکوراسیون اداری توسط آن شرکت محترم در مراکز تعویض پلاک تهران و استان ها که از لحاظ کیفیت و سرعت اجرای پروژه و خدمات پس از فروش مورد تایید این موسسه می باشد، تقدیر نموده و از خداوند متعال برای آن شرکت پیشرفت و موفقیت در انجام پروژ های دیگر را خواستاریم.

testimonail دکوراسیون اداری و مبلمان اداری موسسه راهگشا

جناب آقای افتخاری مدیرعامل شرکت سامانه ساز فرابین، بدین وسیله از مساعدت و همکاری جنابعالی به لحاظ تولید محصولات داخلی و دکوراسیون اداری در جهت حمایت از تولید ملی و همیاری در طی دو سال اجرای پروژه کامل بازسازی طبقات “هتل هویزه” تقدیر و تشکر نموده و توفیق عزت، سعادت و سلامت شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

testimonail دکوراسیون اداری و مبلمان اداری هتل هویزه

مشتریان ما

بهترین مشتریان سامانه ساز