8 شیوه طراحی دکوراسیون اداری 2018

فضاهای خلاقانه در طراحی دکوراسیون اداری توسط افراد زیادی که بخش اعظمی از نیروی کار فعلی را تشکیل می دهند، مورد استقبال قرار خواهد گرفت.


درمقاله قبل در مورد چند مورد از روندهای طراحی دکوراسیون اداری در سال ۲۰۱۸ که بیشترین کاربرد را دارند صحبت کردیم در اینجا هم به موارد دیگر از پرکاربردترین روندهای طراحی دکوراسیون اداری میپردازیم که میتوانید برای طراحی دکوراسیون دفتر کار خود از آنها الهام بگیرید.

کاربردی ترین روشهای طراحی دکوراسیون اداری سال ۲۰۱۸

 

۵٫ فضاهای خلاقانه

این طراحی دکوراسیون اداری توسط افراد زیادی که بخش اعظمی از نیروی کار فعلی را تشکیل می دهند، مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

به عنوان یک گروه، این طراحی دکوراسیون تمایل به ایجاد یک فضای غیرمتعارف دارد که می تواند از نوع اتاق نشیمن برای همکاری به یک اتاق جلسه تزئین شده با کیسه های حصیری بر روی کف یا اتاق تمرکز برای زمانیکه کارکنان بیش از حد خسته شده اند که می توانند به آنجا رفته و استراحت کنند، تغییر یابد .

ایجاد محافل اجتماعی درون دفتر نیز مهم است و داشتن فضاهای باز بیشتر باعث می شود همه را با هم برای همکاری های دوستانه یا حرفه ای آماده کنیم.

۶٫ فضای جلسه مبتنی بر همکاری

این سبک طراحی مبتنی بر همکاری نیز یک طراحی دکوراسیون اداری دیگر توسط millennials است.

کارمندان فعلی مایل به حرکت در کنار میز خود هستند و ترجیح می دهند در جلساتی برای به اشتراک گذاری تراوشات ذهنی یکدیگر گردهم آیند و علاقه کمتری به برگزاری جلسات رسمی دارند.

آنها ترجیح می دهند یک دفتر طراحی کنند که همکاری، یادگیری و فرهنگ قوی را تشویق کند.

فضای جلسه نیز نیازی نیست که با درهای شیشه ای محصور شود، زیرا دفاتر اداری باید انعطاف پذیر و قابل تغییر باشند (به عنوان مثال اتاق جلسه برای برگزاری جلسات آرام و ساکت)، این موضوع امکانی را فراهم می کند که بهترین استفاده از فضا صورت بگیرد.

۷٫ ایستگاه های کاری دوستدار حریم شخصی

علیرغم محبوبیت فضاهای باز و طرح های انعطاف پذیر، هنوز یک دلیل قانع کننده مانع از استفاده از آنها می شود که حریم خصوصی نام دارد.

اگر باید بخشی از فضای طبقه خود را در نظر بگیرید، می توانید تقسیم کننده های سنتی را فراموش کنید و به جای آن از تنظیمات نیمه محرمانه که به کارکنان شما اجازه می دهد با کمترین میزان حواس پرتی کار کنند، استفاده کنید.

شما حتی می توانید دفتر خود را با دیوارهای سبز جداگانه ای که بصورت مستقل کار می کنند، جدا کنید. درست مانند پارتیشن اداری ، اما با نگاهی دوستدار محیط زیست.

۸۰محل کار مارک دار

این مفهوم طراحی دکوراسیون اداری مبتنی بر این ایده است که شرکت ها یک داستان برای گفتن دارند و نحوه ساخت و ساز یا تأسیسات شما می تواند به شما در به اشتراک گذاشتن این داستان برای الهام بخشیدن به کارکنان یا جامعه کمک کند.

دکوراسیون اداری شما می تواند نمایانگر ابتکار شرکت شما یا اصول اصلی آن باشد که در قالب مبلمان اداری ، پالت های رنگی، تصاویر و سایر عناصر طراحی دکوراسیون مورد استفاده در محیط کاری شما بیان می شود.

از کدام یک از روش های طراحی دکوراسیون دفتر باید استفاده کنید؟

با در نظر گرفتن همه موارد ذکر شده، در اینجا برخی از نکات که باید در طراحی دکوراسیون داخلی دفتر شما استفاده شود آورده شده است:

فقط زیبایی شناسی را در نظر نگیرید

در حالی که ممکن است فکر کنید که یک محل کار طراحی شده زیبا می تواند به کارکنان شما انگیزه ای نامحدود بدهد، حقیقت این است که تمام کارایی و شادی کارکنان شما با این مورد تامین نمی شود.

زمانی را به بازتاب نوع فرهنگ، ارزش ها، استعدادها و فرآیندهای که سازمان شما را تعریف می کند و این عوامل را به تصویر کلی دفتر شما متصل کنید، اختصاص دهید.

به انعطاف پذیری در سطح کارکنان و سازمان بیاندیشید

با تغییر تمایل به سمت شرایط کار انعطاف پذیر، می توانید بر استفاده از فضای اداری خود تمرکز کنید تا به نیازهای کارمندان و شرکت خود جامه عمل بپوشانید.

برای کارکنان شما، داشتن مناطق کار انعطاف پذیر به این معنی است که آنها به راحتی می توانند به نقطه ای که از نوع فعالیت یا کار آنها در طول روز پشتیبانی می کنند می تواند هم مربوط به همکاری و هم انزوا باشد برسند.

برای سازمان شما، یک طراحی دکوراسیون اداری انعطاف پذیر به این معنی است که با انتخاب مبلمان اداری، تجهیزات و فن آوری صحیح از پتانسیل واحدهای تجاری، اولویت ها، و یا استراتژی و همچنین نیازهای کارکنان تا حد امکان استفاده کنید.

با متخصصان در هر رشته کار کنید

اصول طراحی و پیاده سازی فیگارو بر این فرض استوار است که طراحی دکوراسیون دفتر، کارایی کارکنان و یک فرهنگ کار موفق را در بر می گیرد. خدمات ما بسیار شخصی و قابل اعتماد است، زیرا ما مشارکت شما را در نوآوری دکوراسیون اداری تا رسیدن به بهترین حالت پیش بینی می کنیم.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *