مزیت پارتیشن اداری شیشه ای

In recent years, office glass partitions have become very popular in offices, warehouses and shops


در طول سالهای اخیر،   پارتیشن شیشه ای در دفاتر ، انبارها و مغازه ها بسیار محبوب شده اند. آنها همیشه یک انتخاب فوق العاده شیک بوده اند، اما معرفی گزینه های بدون قاب و طراحی های خاص موجود در بازار آنها را حتی بیشتر مورد توجه قرار داده است.با این حال، این فقط در مورد ظاهر آنها نیست این پارتیشن ها در واقع مزایایی برای محل کار شما دارند که انواع دیگر (مانند دیوار گچی و روکش چوبی) به سادگی قادر به آن نیستند.
در این مقاله ۳ مورد از مزایایی برتر در مورد پارتیشن اداری شیشه ای برای شما لیست کرده ایم:

۱٫ نور طبیعی

دلایل متعددی وجود دارد که چرا شما نیاز به نور طبیعی خورشید در محل کار خود دارید . این نور برای کارکنان (در رابطه با سلامتی آنها) نسبت به روشنایی مصنوعی بسیار بهتر است و می تواند با کاهش نیاز به استفاده از روشنایی مصنوعی هزینه شما را کاهش دهد.

یکی دیگر از مزایای افزایش مقدار نور طبیعی این است که این امر بر روی مشتریان و بازدید کنندگان دیگر تاثیر فوق العاده خواهد داشت. هنگامی که مردم برای اولین بار از محل کار شما بازدید می کنند، از اینکه فضای کار شما چقدر روشن و شاد است تعجب خواهند کرد. اگرچه ایرادی به استفاده از روشنایی مصنوعی وارد نیست، در مورد نور خورشید مزایای غیرقابل انکاری و شاداب کننده ای وجود دارد.

۲٫ کاهش میزان سر وصدا

حتما با این مسئله روبرو شده اید که محل کار ما می تواند محیطی پر سر و صدا باشد. هنگامی که ما در حال برگزاری جلسات ، صحبت کردن با تلفن ، هم فکری با همکاران و یا تماشای ویدئو در اوقات فراعت خود هستیم ، سر و صدا یک امر معمول است.

یکی از بهترین مزایا در مورد پارتیشن اداری شیشه ای این است که آنها حقیقتاً در کاهش میزان سر و صدای محیط کار، کارآمد هستند. اگر عایق کاری صوتی هدف شما باشد ، توصیه می کنیم از پارتیشن اداری با شیشه های دو جداره استفاده کنید. ترکیبی از دو شیشه و شکاف بین آنها می تواند میزان سر و صدای محل را تا ۷۰٪ کاهش دهد. این کار به کارکنان اجازه می دهد مکالمات خصوصی را بدون ترس از شنیده شدن یا برهم زدن تمرکز همکاران خود انجام دهند.

۳٫ شفافیت

بسته به محل کار یا نوع صنعتی که در آن کار می کنید، ممکن است ضرورت داشته باشد که به کارکنان خود توجه کنید و بر آنها نظارت بیشتری داشته باشید. پارتیشن اداری شیشه ای حس شفافیت را بین کارفرمایان و کارکنان خود ایجاد می کنند، در عین حال که حریم خصوصی آنها حفظ می شود. شما قادر به نظارت بر چگونگی کارکرد همه آنها خواهید بود.

همچنین پارتیشن اداری شیشه ای حس شفافیت بین کارکنان را ایجاد می کنند آنها قادر خواهند بود تا ببینند که آیا همکاران آنها در حال حاضر در دفتر خود هستند و اگر چنین است و وقت آزاد دارند به آنها مراجعه کنند و به همفکری با آنها بپردازند. اگر همه در دفاتر خصوصی خود کار می کنند، پارتیشن های شیشه ای روشن نیز می توانند کارکنان را بیشتر در ارتباط با یکدیگر حفظ کند ، حتی اگر آنها نتوانند با یکدیگر صحبت کنند.

ما وقتی به صحبت در خصوص مزایای ارائه شده توسط پارتیشن اداری شیشه ای می پردازیم، تنها می توانیم بخشی از آنها را پوشش دهیم. هنگامی که آنها را در محل کار خود نصب کردید، خواهید دید که آنها در طیف وسیعی از گزینه ها (حصول اطمینان از مطابقت کامل با دکور شما) در دسترس هستند، که می توانند موازی با نام تجاری شما استفاده شوند.

پارتیشن اداری شیشه ای ظاهری کاملا حرفه ای ارائه می دهند به طوری که از زیبایی بقیه دکوراسیون اداری موجود در محل کار شما نمی کاهد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *