انتخاب میز اداری

اندازه میز اداری براساس اندازه دفتر و نوع کاری که انجام می دهید تعیین می شود.


در ادامه مقاله قبلی در مورد راهنمایی برای خرید میز اداری دراینجا به چند مورد دیگر برای خرید بهتر می پردازیم

اندازه میز اداری

اندازه میز اداری ، براساس اندازه دفتر و نوع کاری که انجام می دهید تعیین می شود. این مراحل را انجام دهید تا تعیین کنید که آیا میزی که انتخاب کرده اید برای شما و فضای شما مناسب است یا نه.

دفتر کار خود را اندازه گیری کنید تا تعیین کنید که میز اداری با چه اندازه ای برای استفاده در فضای کار شما امکان پذیر است. هنگام اندازه گیری مساحت دفتر خود، حداقل دو فوت فضا در اطراف آن را خالی بگذارید.

فضای اطراف درب ورودی و راه پله ها را اندازه گیری کنید تا اطمینان حاصل شود که میز امکان ورود به دفتر شما را دارد. اگر تعداد زیادی مسیرهای باریک و راه پله های تنگ در مسیر ورود به اتاق شما وجود داشته باشد، ممکن است بخواهید میزی را انتخاب کنید که خیلی بزرگ نیست یا در محل مونتاژ (RTA) می شود، فقط برای حصول اطمینان از اینکه متناسب با دفتر شما خواهد بود.

 نوع مواد سازنده میز اداری

مواد زیادی برای انتخاب وجود دارند! گزینه های زیر محبوب ترین ها در ساخت میز اداری هستند.

ورقه ورقه (لمینت)

اگر چه این طراحی می تواند مانند دانه های واقعی چوب به نظر برسد، اما در واقع ساخته شده از نوعی از تخته خرده چوب با یا بدون طرح دانه ای چوب است. میزهای اداری که دارای ساختار سطحی لمینیت هستند، مناسب برای ادارات پرتردد هستند، زیرا لمینیت به راحتی خراشیده یا پوسیده نمیشود و عموما نگهداری و تمیز نگه داشتن آن راحت است. همچنین این نوع میز اداری یک گزینه مقرون به صرفه است، و آن را به انتخابی عالی برای کسب و کار با بودجه محدود تبدیل کرده است.

روکش چوب

برای کسانی که می خواهند ظاهر چوب واقعی را بدون پرداخت هزینه بالای مبلمان اداری چوبی داشته باشند یک گزینه محبوب است. میزهای اداری با روکش چوبی ظاهر مشابهی با مبلمان لمینیت (مانند تخته خرده چوب) دارند، اما دارای یک لایه نازک از چوب واقعی در بالای خود به عنوان روکش هستند. میزاداری با روکش چوبی را می توان برای تمیز کردن و مراقبت از لمینت مقاوم سازی کرد، اما لایه ی روکش آن، ظاهری لوکس را ایجاد می کند که بسیاری از ادارات ترجیح می دهند

چوب صلب

همانطور که از نامش بر می آید، این نوع میز اداری از چوب صلب ساخته می شوند. این میز های زیبا از بالاترین کیفیت برخوردار هستند، اما بسیار سنگین هستند و می توانند بسیار گران باشند.

فلز

اگر چه شما می توانید ازمیز اداری تمام فلزی استفاده کنید، اما بیشتر با سطح چوبی و یا شیشه ای به کار برده می شوند و فقط دارای قاب فلزی برای ایجاد ثبات و زیبایی شناسی صنعتی هستند. ورق های فلزی معمولا از فولاد ساخته می شوند، هرچند ممکن است اندازه آنها متفاوت باشند و ممکن است با یک روکش کروم یا پودری پوشش داده شود.

شیشه

در مورد میز اداری شیشه ای، سطح کار معمولا از شیشه های ضخیم ساخته می شود که برای جلوگیری از پخش شدن آن به هنگام تخریب می باشد. این نوع میز اداری معمولا با چارچوب فلزی عرضه می شوند. شیشه برای تمیز کردن آسان است، اما به راحتی اثر انگشت را نشان می دهند. اگر شما یک میز اداری شیشه ای کامل را نمی خواهید، گزینه های شیشه ای با سطح چوبی در دسترس وجود دارد.

آیا باز هم سوالی دارید؟

از فروشگاه کامل ما بازدید کنید و یا با متخصص مبلمان اداری در سامانه ساز تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که به شما در طراحی دکوراسیون اداری و خرید مبلمان اداری کمک کنیم!

مقاله قبلی ما را در ان زمینه مطالعه کنید.

راهنمای کامل انتخاب میز اداری (بخش اول)

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *