میز کنفرانس

میز کنفرانس یکی از تاثیرگذارترین اقلام در دکوراسیون اتاق‌ها و سالن‌های کنفرانس است. میز کنفرانس در صورت هماهنگی با طرح و رنگ اتاق کنفرانس تاثیر بسزایی بر افراد حاضر در جلسات خواهد داشت.

کاربرد این محصول برای استفاده در اتاق‌های جلسات، مذاکره و گفتگو خواهد بود. فراموش نکنید که اتاق کنفرانس از مهمترین بخش‌های یک شرکت است. چراکه بیانگر سبک فعالیت شرکت، میزان قدرت شرکت و نوع مذاکره با مشتریان و همکاران خواهد بود؛ و مهمترین تصمیمات شرکت معمولا در این فضا شکل می‌گیرد.

در نتیجه با توجه به اهمیت اتاق کنفرانس، کسب اطلاعات لازم برای خرید یک میز کنفرانس شیک و کاربردی، بسیار مهم است.

میز کنفرانس های شرکت سامانه ساز

شرکت سامانه ساز فرابین در زمینه طراحی و ساخت انواع میز کنفرانس با امکانات مختلف و مواد اولیه مرغوب، خدمات خود را ارائه می‌دهد.

همانطور که برای طراحی فضای اتاق کنفرانس در نظر گرفتن علوم معماری داخلی لازم است؛ برای ساخت و تجهیز انواع میز کنفرانس هم استفاده از علوم رنگ‌شناسی و معماری، نقش بسزایی دارد.

برای داشتن بیشترین دوام، شرکت سامانه ساز تمام عناصر میزهای کنفرانس را از بهترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه و قطعات تهیه کرده و با استفاده از دستگاه‌های جدید و با تکنولوژی بالا، دوام و زیبایی میزهای کنفرانس تولیدی خود را تضمین خواهد کرد.

انواع میز کنفرانس

میزهای کنفرانس در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. میزهای کنفرانس مدرن و کلاسیک، با ابعاد و شکل‌های گوناگون از جمله مستطیل، مربع، دایره و بیضی، و جنس‌های مختلف، همگی از مواردی هستند که می‌توانند با توجه به فضای اتاق کنفرانس، انتخاب مناسبی باشند.

همچنین فراموش نکنید که میزهای کنفرانس باید به فراخور نیاز مشتریان، قابلیت نصب انواع تجهیزات صوتی و تصویری را دارا باشند.

اهمیت میز کنفرانس

خرید یک میز کنفرانس اولین گام برای رهبری جلسات، در دفتر کار شما خواهد بود. اتاق کنفرانس یکی از مهم‌ترین نقاط شرکت شما به حساب می‌آید؛ زیرا تمام جلسات و تصمیمات مهم در آنجا شکل می‌گیرد. میزهای کنفرانس سامانه ساز با طراحی مدرن و شیک خود، ظاهری حرفه‌ای به دفتر کار شما می‌دهند.

راهنمای انتخاب میز کنفرانس

میزهای کنفرانس با توجه به میانگین نفرات شرکت‌کننده، اندازه صندلی و اندازه اتاق، و به نحوی که رفت و آمد برای تمام افراد آسان باشد و مهمانان احساس راحتی کنند، انتخاب می‌شود.

این میزها باید مطابق با شکل اتاق شما باشد. به عنوان مثال اگر اتاق شما بزرگ و بلند است؛ از یک میز کنفرانس مستطیلی و یا بیضی استفاده کنید. همچنین اگر اتاق شما مربعی است؛ از میزهای کنفرانس مربعی و یا گرد استفاده کنید.

البته معمولا پیشنهاد می‌شود که میز کنفرانس مستطیل یا بیضی باشد. در این شرایط اگر اتاق کنفرانس دارای ابعاد مربعی باشد؛ کمی کار انتخاب میز مناسب مشکل می‌شود. در این زمینه نیز کارشناسان با تجربه شرکت سامانه ساز پیشنهاد خوبی برای بهبود استفاده از فضای اتاق کنفرانس ارائه می‌کنند.

میزهای کنفرانس مستطیلی بیش‌تر در فضاهای بزرگ و جلسات مدیریتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. همینطور میز کنفرانس مربعی و گرد برای برگزاری ملاقات و جلسات در فضاهای کوچک و جلسات خصوصی‌تر کاربرد دارد.

میزهای کنفرانس بیضی را می‌توان ترکیبی از فضا و ارگونومی دانست. این میزها برای اتاق‌های بزرگی که نیاز به میز مستطیلی بزرگ ندارند مناسب است؛ و شکل زیباتر و مدرن‌تری به اتاق می‌دهد.

تصور بسیاری از مشتریان این است که یک میز کنفرانس خوب باید هرچه بزرگ‌تر باشد؛ تا بتواند تعداد بیشتری از افراد را در خود جای دهد. اما توجه به تعداد معمول شرکت‌کنندگان در جلسات و نیز اندازه اتاق کنفرانس، راهنمای بهتری برای خرید یک میز کنفرانس مناسب است.

ما بر اساس نیازهای مشتریان انواع متنوعی از میزهای کنفرانس را در سایزهای گوناگون ارائه داده‌ایم. به طور معمول میزهای کنفرانس ۶ یا ۸ نفره هستند؛ و در مواردی تعداد این افراد بیشتر می‌شود.

در صورتی که می‌خواهید قبل از سفارش میز کنفرانس اندازه آن را تخمین بزنید؛ بهتر است بدانید که به صورت استاندارد، هر نفر نیازمند حدود ۷۰ سانتمیتر فضا در طول میز خواهد بود.

همچنین در هنگام محاسبه، فضای اشغالی توسط صندلی‌ها و فضای مورد نیاز برای آمد و شد را نیز فراموش نکنید.

مهمترین ویژگی های یک میز کنفرانس خوب

میز کنفرانس
میز کنفرانس

کیفیت میز کنفرانس

کیفیت این میزها از دو جنبه حائز اهمیت است. جنبه اول مسئله دوام محصول است. یک محصول با کیفیت که از مواد اولیه مرغوب تهیه شده است؛ طبیعتا کیفیت و داوم بالاتری خواهد داشت.

جنبه دوم در مسئله کیفیت، ایجاد دیدگاه مثبت در افراد شرکت‌کننده در جلسات است. واضح است که افراد در جلسات مذاکره و… تا حدودی تحت تاثیر محیط و طراحی آن، دیدگاه و ذهنیتی نسبت به شما و فعالیت‌های شما پیدا می‌کنند.

به همین دلیل ما در شرکت سامانه ساز با استفاده از مواد اولیه مرغوب، روکش‌های مصنوع با کیفیت و کنترل کیفی دقیق بر مراحل ساخت، می‌کوشیم محصول با دوام و در خور نام شما ارائه دهیم.

طراحی ظاهری

با توجه به سبک طراحی دکوراسیون مجموعه شما، انتخاب یک طرح هماهنگ و البته زیبا اهمیت پیدا می‌کند. این روزها طراحی‌های مدرن در میز کنفرانس حرف اول را می‌زند.

تلاش ما همیشه بر آن است که با الهام گرفتن از بهترین و تازه‌ترین طراحی‌های روز دنیا، ارائه دهنده زیباترین و چشم‌نوازترین طرح های میز کنفرانس باشیم.

قابلیت‌های کاربردی

اما مهمترین ویژگی میز کنفرانس قابلیت‌های کاربردی آن است. اینکه ارتباطات و دسترسی‌های مناسبی را برای افراد ایجاد کند؛ و از امکانات صوتی و تصویری مناسبی برخوردار باشد.

راحتی و استاندارد بودن

در نهایت بسیار مهم است که میهمانان کنفرانس شما در استفاده از میز کنفرانس راحت باشند؛ و دچار زحمت و خستگی نشوند. راحتی صندلی‌ها، ارتفاع مناسب میز و جای پای مناسب، از مهمترین ویژگی‌ها در این زمینه است.

مشاوره خرید میز کنفرانس

اگر هنوز هم نیازمند کسب اطلاعات بیشتر درباره میز کنفرانس و انواع آن هستید؛ پیشنهاد می‌کنیم همین امروز با ما تماس بگیرید؛ کارشناسان شرکت سامانه ساز فرابین، منظر شنیدن سوالات شما هستند.

تلاش ما بر این است که محصولی زیبا، با دوام و کارآمد را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان‌مان بگذاریم.

[wd_empty_spaces height_mobile=”0″ height_tablet=”50″ height_desktop=”50″]

آخرین مقالات
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای