میز اداری

در این مقاله به ترندی از سال ۲۰۱۹ می‌پردازیم که عملا موجب حیرت تمام ناظران صنعت طراحی داخلی شده است. میزهای اداری از سال‌ها پیش ترندی قوی را به سوی سادگی شروع کرده بودند. در سال‌‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ ترند طراحی به سمت سادگی میزهای اداری گام بزرگی برداشت. با الهام از برخی طرح‌های دهه شصت میلادی این ترند شروع شد و البته سادگی میز‌های اداری عملا بخشی از دکوراسیون‌های ساده اداری بود و آرام آرام همه گیر می‌شد.

اما در سال ۲۰۱۹ میزهای اداری به صورتی بسیار افراطی به سمت ساده شدن رفته‌اند. اما این سادگی بیش از حد برای چیست.

سامانه ساز یکی از پیشروترین شرکت‌های طراحی دکوراسیون اداری است و دکوراسیون اداری شما را به گونه‌ای طراحی می‌کند که شما درباره کارکردن در آن دفتر می‌اندیشید.

میز اداری

نگاهی به طرح‌های بسیار ساده سال ۲۰۱۹

در سال ۲۰۱۹ طرح میز‌های اداری به سمت هندسی شدن رفته است. در میزهای اداری طراحی شده اغلب زاویه‌های تیز و نود درجه را به راحتی می‌توان دید. در این دوره، از طراحی میزهای اداری از یک چهار چوب و یک پایه و یک صفحه تشکیل شده‌اند.

در برخی از انواع اشکال میزهای اداری جدید شما چهار چوبی فلزی را می بینید که به رنگ های تیره  که کاملا و یا تا حد هشتاد درصد با محیط اطراف یکی رنگ است. این دسته از طرح ها که خیلی اوقات باید آنها را به عنوان طرح های میزهای مدیریتی نیز بدانیم، عملا چهارچوب میز به چشم نمی‌آید و اگر نور اتاق کار چندان زیاد نباشد، عملا کامپیوتر شما در یک فضای تاریک معلق می‌نماید.

میز اداری

هر طرحی که به یک روند چند ساله بدل می‌شود، عملا هم از سوی طراحان اقبال یافته است و هم از سوی بسیاری از مردم و خریداران زیبا تشخیص داده شده است.

اما چه کار کرد و زیبایی در این طرح میز‌های های اداری وجود دارد که آن را به طرحی خواستنی و دوست داشتنی بدل کرده است.

مزایا و زیبایی‌های طرح میز اداری ساده ۲۰۱۹

در میزهای اداری جدید ما فضای کمی را به میز اداری اختصاص می‌دهیم میز هر چه کوچک‌تر به گوشه‌ای رانده می‌شود و همین فضا را برای المان‌هایی مانند میزهای کار جمعی، میزهای جلسات، مبل های راحتی، صندلی‌های مطالعه و راحتی باز می‌کند.

میز اداری

تا به حال میز بزرگ خود را تمیز کرده‌‌اید؟ من به شما اطمینان می‌دهم گوشه‌های خارجی میز شما از همه جا بیشتر خاک می‌گیرد. زیرا تمام کار شما، با چند سانت است که لپتاپ شما در آن قرار می‌گیرد و مابقی میز هم اگر برای شما باشد تنها جایی است که چیزهایی را دم دست بگذارید که یا لازم ندارید یا گاهی به کار شما می‌آید. از این رو فضای کاربردی میز تنها چند سانتیمتری است که لپتاپ را روی آن قرار می‌دهیم.

اما چرا باید میزهای اداری را کوچک کرد؟ این واقعیتی است که کارمندان با نشستن زیاد پشت میز خود عملا از خلاقیت خود می‌کاهند. همین طور سلامتی کارمندان با نشستن‌های طولانی مدت باعث به خطر افتادن سلامتی کارمندان می‌شود. در میز‌های اداری ۲۰۱۹ شما باید برای نوشیدن یک چای هم که شده از سر جای خود برخیزید، قدمی بزنید به سمت کانتر چای و قهوه بروید و چند دقیقه‌ای را دور از میز خود بگذرانید. این وقتی است که شما به بدن خود اجازه می‌دهید تا گردش خون را در خود احیا کند. کار امروز پشت میز‌های کار اتفاق نمی‌افتد بلکه تنها بخشی از آن را باید پشت میزهای اداری انجام داد.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *