تا به حال به مبلمان اداری فانتزی فکر کرده‌‌اید؟ شاید شما هم مانند ما بیشتر اوقاتی را که بیدار هستید را در یک دفتر و یک اداره می‌گذرانید. این موضوع برای مدیران و کارمندان این روز‌ها کاملا عادی است. دکوراسیون‌های اداری تمی بسیار یک نواخت دارند. این موضوعی است که نمی‌توان آن را انکار کرد. اغلب از مبل‌های چرمی مصنوعی به رنگ قهوه‌ای یا مشکی درست شده‌اند و همه فکر می‌کنند این سرنوشت محتوم تمام ادار‌ه‌ها و سازمان‌ها است. این که هر روز یکی یا چند کاناپه بزرگ را در برابر چشمانشان ببینند و هیچ لذتی از این مبلمان اداری نبرند. در این حالت است که به مرور تمام المان‌های دفتر شما برایتان عادی می‌شود و دیگر هیچ چیز یک دفتر برای شما جذاب نخواهد بود. اگر از آن دسته آدم‌ها هستید که تنوع و خلاقیت برای شما مهم است و در پرستیژ کاری شما جای ویژه‌ای برای خلاقیت وجود دارد، باید بگویم این متن برای شما نوشته شده است. من در این مطلب می‌خواهم درباره مبلمان اداری فانتزی در ادارات صحبت کنم.

در چه دفتری می‌توان از مبلمان اداری فانتزی استفاده کرد.

این واقعیتی است که اگر شما از سه ایده مبلمان فانتزی که در ادامه این متن می‌آید، بخواهید در دفتر خود استفاده کنید، باید تمام دفترتان را با این مبلمان اداری هماهنگ کنید وگرنه این مبلمان‌های اداری فانتزی یک وصله ناجور در محیط شما است و عملا استفاد نکردن از آن برای شما از استفاده کردنش بهتر است.

سه ایده خلاق برای استفاده از مبلمان اداری

ایده اول ما یک مبل ساخته شده از پلی استر است.

مبل مدرنمبلی به رنگ و شکل گورخر. از این دسته مبلمان‌ می‌توان در محیط اداری برای استفاده کارمندان استفاده کرد. فقط کافی است تم گورخری این مبل را در بخشی از دفترتان اجرا کنید که این مبل را در دفتر خود قرار می‌دهید. حس دو قطبی و خطای دیدی که این مبل با محیط اطراف خود ایجاد می‌کند، سبب می‌شود تم جالبی را به مخاطب منتقل کنیم. استفاده از مبلمان اداری فانتزی راه راه توجه هر مخاطبی را جلب می‌کند و به واسطه تراکم عجیب طرح این مبل اداری هیچ‌گاه در برابر چشم شما ایجاد خستگی نمی‌‌کند.

ایده دوم را دوست دارم مبل گُل درشت بنامم.

مبل مدرنتا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا رنگ‌های شاد و زنده در مبلمان اداری جایی ندارد؟ ما هر چه فکر کردیم به نتیجه‌ قطعی نرسیده‌ایم. این که در قدیم چرا باید از رنگ‌ها مرده در مبلمان اداری استفاده می‌کردند، بر ما پوشیده است. اما به نظر من برای این بوده است که این رنگ ها چرکتاب‌اند و مبلمان اداری دیر کثیف می‌شدند. اما این روزها شستشوی مبل در محل بسیار رواج دارد و هر چند وقت یک بار می‌توانید مبلمان اداری خود را خشک شویی کرده، کاملا تمیز کنید.

این مبلمان اداری فانتزی با کاغذ دیواری‌های آبرنگی و نور طبیعی در دفتر شما به اوج زیبایی می‌رسد به واسطه استفاده از پارچه مخمل و گل‌های بزرگ ساخته شده از اسفنج، مبل گل درشت فانتری ما، بسیارهم راحت است و کسی که روی آن می‌نشیند، به هیچ عنوان احساس ناراحتی نمی کند. وجود این گل‌های اسفنجی در دفتر شما به خصوص دردفتر مدیریت سبب می‌شود که تمام دفتر شما سرشار از رنگ‌های شاد شود. اگر به این رنگ بنفش علاقه دارید می‌توانید با یک گلدان بنفشه اکسالیس و یا بنفشه آفریقایی دفتر خود را تزئین کنید.

ایده سوم مبل فانتزی چند وجهی است.

مبل فانتزیمبلمان اداری همیشه یک شکل است. چهار گوش با اسفنج‌های بزرگ و البته یک نواخت. اما به مبلمان اداری فکر کنید که هیچ زاویه تیزی در آن دیده نمی‌شود. استفاده از چوب و پارچه با ظرافت خاص در این مبلمان می‌تواند شما را به اوج زیبایی برساند. تنوع ایجاد شده از مبل چند وجهی بسیار زیاد است. به واسطه چوب سمباده خورده آن در دکوراسیون‌ های اداری کمی کلاسیک‌تر هم می‌تواند جای گیرد.

شاید راحتی این مبلمان اداری به اندازه مبل‌های معمولی اداری نباشد، ولی به چشم نوازی آن فکر کنید حتما درباره آن تجدید نظر می‌کنید

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *