دکوراسیون اداری

کف پوش‌ها در همه جا هستند از آسفالتی که در خیابان زیر پای ماست، تا فرش گرانبهای ایرانی که زینت بسیار از خانه و گاهی ادارات است. استفاده از لمینت در طراحی دکوراسیون اداری به خصوص با طرح چوب بحث بسیار مهم است. این کف پوش‌ها چه نقشی در دکوراسیون شما دارند. این که شما خانه یا دکوراسیون اداری خود را با لمینت‌های طرح چوب بپوشانید. چه تفاوتی با یک طرح سرامیکی دارد. این مسائل همه و همه موضوعاتی است که در این مقال به آن اشاره می‌‌کنیم.

چرا در دکوراسیون اداری این قدر لمینت‌ها طرح چوب جا افتاده است. ادارات و شرکت‌ها چه دولتی باشند و چه خصوصی این روزها با پارکت‌های چوبی و طرح چوب پوشانده شده‌اند. این دسته از کفپوش‌ها از قدیم در دکوراسیون و طراحی داخلی حضور داشتند اما از سی چهل سال پیش تا الان، تغییرات بسیار خوبی را در جنس خود به  خود دیده‌اند. پارکت‌های قدیم صفحات سفره مانندی بودند از پلاستیک که مانند موکت به کف هر جایی از خانه یا محل کار می‌چسبیدند عدم انعطاف پذیری در طرح و رنگ و همین طور عدم پوشانندگی مناسب، ضعف اصلی این دسته از کفپوش های بود.

دسته دیگر که به پارکت مشهور بودند تماما از چوب ساخته می‌شد. این دسته از کفپوش ها به خاطر جنسشان به شدت گران بودند. همین طور به هیچ عنوان در ایران نمی‌شد این دسته از کفپوش‌ها را تولید کرد.

راه حل در ساخت کفپوش‌های طرح چوب بود از مواد پلاستیکی و البته بسیار مرغوب. کفپوش‌های بر پایه pvc و hdf که ما آنها را به لمینت می‌شناسیم. این گروه در ایران بسیار رواج یافتند و از خانه‌ها تا مغازه‌ها و البته دکوراسیون‌های اداری را پوش دادند.

دلایل محبوبیت لمینت در طراحی دکوراسیون اداری با طرح چوب

  1. تنوع بافت و رنگ

به بافت سرامیک ها نگاه کنید. حتی در پر نقش‌ترین سرامیک‌ها هم شما نمی‌توانید طرح جذاب چوب را برای خانه خود تهیه کنید. استفاده از لمینت در طراحی دکوراسیون اداری با طرح چوب تنوع عجیبی از بافت بسیار زیبا انواع چوب‌های مرغوب را برای شما به ارمغان می آورد. این واقعیتی است که یک بافت عالی در دکوراسیون اداری و عملا اتاقی که در بیشتر مواقع در کف خود چیزی مانند موکت و فرش ندارند، می‌تواند چشم را از دوخته شدن به یک سطح یک نواخت و بی‌تحرک خلاص کند.  

دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امکان ست شدن با مبلمان

رنگ‌های شکری کرم و طیف نارنجی و چرمی، چگونه در اوج هماهنگی با دیگر المان‌های دکوراسیون  داخلی شما قرار می‌گیرد. در زمانی که یک مبل با روکش چرم بسیار مرغوب طبیعی و یا مصنوعی می‌خرید فقط باید به لمینت در طراحی دکوراسیون اداری

خود فکر کنید. اوج هماهنگی با این ست آیا چیزی به غیر از یک لمینت طرح چوب است. سعی کنید لمینت را یک درجه تیره‌تر و یا یک درجه روشن تر از مبلمان چرم خود در نظر بگیرد.

دکوراسیون اداری

  1. گرم کردن فضا 

حسی را که به دفتر خود می‌بخشید چقدر می‌شناسید. چقدر دوست دارید از زیبایی دفترتان در جاهای مختلف صحبت کنند. لمینت در طراحی دکوراسیون اداری به خصوص با طرح های چوب نچندان تیره و نه چندان روشن یک از متعادل‌سازترین المان‌های دکوراسیون  داخلی است. گرمای فضای خود را با استفاده از این رنگ و طرح می توانید به اوج برسانید. اما شاید بگویی این همه گرمی فضا به چه درد می خورد. برای چه باید حسی از یک کلبه روستایی را در کوهستان‌های کانادا وام گرفت و به دفتری در یکی از خیابان‌ها اداری تهران اضافه کرد.

جواب این موضوع در ساعت کاری بسیار زیاد شما نهفته است. برای آن که حس افسردگی از کار زیاد را از کارمندان خود سلب کنید و مانع از بهم ریختگی‌های ذهنی آنان شوید بهترین راه نزدیک کردن فضاهای مسکونی و نوستالژیک به محیط کار است. شما با استفاده از لمینت در طراحی دکوراسیون اداری می توانید گرمای یک تعطیلات فوق العاده را به محیط کار خود ببخشید. بافت چوب یکی از بهترین ها در ساخت یک فضای منعطف و کار آمد است.

دکوراسیون اداری

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *