ما در سال ۲۰۱۹ به سر می‌بریم و این یعنی آن که عملا در قله پیشرفت تاریخ بشری هستیم. دنیای ما دنیایی است پر از چیزهای عجیب و غریب و گاهی هم جالب. طراحی دفتر مدیریت سازمان‌ها و ادارات هم از این قاعده مستثنی نیست. گاهی دفاتر مدیریت آن چنان زشت و از ریخت افتاده هستند که با انبار بایگانی ثابت شرکت، اشتباه می‌شوند و گاهی هم آنچنان عجیب و غریب می‌شوند که بیننده و دعوت شده به این اتاق، خود را در یک سیرک شلوغ و بی‌دروپیکر احساس می‌کند. از این رو ما در وبسایت سامانه ساز همیشه بهترین ایده‌ها و طرح‌های دکوراسیون اداری را بررسی می‌کنیم، تا بهترین طرح‌ها را با ظاهری متعادل و در خور سلیقه ایرانی به شما معرفی کنیم. امروز هم به طراحی دفتر مدیریت در سال ۲۰۱۹ می‌پردازیم و طرحهای مد روز این سال را برای شما بازگو می‌کنیم. البته باید توجه داشت که گاهی طرح‌هایی که مطرح می‌کنیم ترند اصلی سال نیستند، اما از نظر ما برای به کارگیری در سال ۲۰۱۹ بسیار مناسبند.

استفاده از قالیچه زیر میز مدیریت

یکی از طرح‌های داخلی برای دفتر مدیریت استفاده از یک قالیچه با طرحی هم‌خوان زیر میز مدیریت است. این طرح یکی از پرطرفدارترین طرح‌ها در اتاق‌های مدیریت بزرگ است. قبل از این که به سراغ خرید فرش برای دفتر مدیریت خود بروید، یک نکته را کاملا در نظر آورید. دفتر شما نباید میز کنفرانس جلوی میز مدیر را داشته باشد. این میز چهار تا ۱۲ نفره یکی از مد افتاده‌ترین انواع المان‌های دفتر مدیریتی است. شما با استفاده از این میز شاید فضای خوبی را برای جلسات پدید آورد و افرادی که در جلسات حاضرند وسایل خود را به راحتی بتوانند روی این میز بگذارید، اما به یاد داشته باشید که دفتر شما چه بزرگ باشد و چه کوچک توسط این میز تصاحب می‌شود.

پس لطفا در برابر میز مدیریت از مبلمان‌های نسبتا مینیمال استفاده کنید و رنگ آن را همخوان با  فرش زیر پای مدیر قرار دهید این همخوانی رنگی را در دیگر المان‌ها هم تکرار کنید . حسی از گرما و آرامش را به اتاق مدیریت خود این گونه هدیه می‌‌دهید.  

میز اداری

نور طبیعی و باز هم نور طبیعی

در دیگر مقالات سامانه ساز هم که پیرامون طراحی‌های ۲۰۱۹ صحبت شد، درباره نور طبیعی و ارزش آن صحبت کردیم. امکان پروردن چند گیاه زیبا در دفترتان و البته انرژی و بسیار زیبای نور طبیعی می‌تواند، دفتر شما را به اوج زیبایی می‌رساند. اصلا اگر اتاقی لخت را با یک میز کار و یک کامپیوتر و رنگ خاکستری فرض کنید که نور بسیار زیبای ساعت ۱۰ در آن می‌تابد، باز این اتاق، با همه خالی بودن، زیباست.

میز مدیریتی

استفاده از تم رنگی

در دفاتر کاری گاه القای حسی از زیبایی و هماهنگی می‌توان برای مدیر یک ارزش باشد. این که سازمان تحت امر او در اوج نظم و انضباط کار می‌کند، در بسیاری از موارد یکی از خواسته‌های درونی یک مدیر است. یک پیشنهاد خوب برای این موضوع در طراحی دفتر مدیریت ۲۰۱۹ پیدا می‌شود و آن هم استفاده از تم رنگی است. رنگی مانند سبز، آبی، نارنجی و یا خاکستری می‌تواند در تن‌های گوناگون در طراحی دفتر مدیریت تکرار شود.

در استفاده از یک تن رنگی، موضوعی را به دقت رعایت کنید. شما قرار نیست از یک رنگ در محیط خود استفاده کنید.  بلکه تن رنگی در محیط می‌تواند شما را به دفتری زیبا و خوب و رنگی نزدیک کند. برای این که این تن رنگی را به خوبی بشناسید حتما از یک خانم نظر بخواهید.

دکوراسیون اتاق 

استفاده از جملات انگیزشی با تایپوگرافی‌های زیبا در طراحی دفتر مدیریت

باور کند وجود یک گرافیست خوب برای هر شرکتی یک نعمت است. روی دیوار می‌توانید از یک جمله انگیزشی استفاده کنید. یک شعار یا جمله‌ای که به آن اعتقاد دارید را بر روی دیوارها بنویسید. یکی از بدترین انتخاب‌ها استفاده از جملات انگلیسی است باور کنید با جملات انگیزشی انگلیسی کمتر با دیگران ارتباط برقرار می‌کنید و کارکرد معنی جملات را از دست می‌دهید.

میز مدیریتی

.سامانه ‌ساز هم همیشه در کنار شما است با هر تفکری که به طراحی دفتر مدیریت خود نگاه می‌کنید ما می‌توانیم انتخاب شما باشیم و به این انتخاب شما افتخار می‌کنیم. 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *