دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس

اتاق کنفرانس بخش حیاتی از یک دفتر کار هستند


طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس برای کسب و کارهای خوب

اتاق های کنفرانس بخش هایی حیاتی از یک دفتر کار هستند. مکان هایی هستند که در آن تجارت به صورت جدی تری رخ می دهد و در آن کارمندان شما ایده های نوآورانه خود و مشتریان تصمیم نهایی را در خصوص پیشنهادات شما ارائه می دهند. نیازی به گفتن نیست که چنین مکانی باید دارای بهترین امکانات باشد تا اینگونه جلسات همواره مفید و سازنده باشند.
اتاق های کنفرانس باید راحت بوده و مجهز به صندلی های چرخان راحت و میز کنفرانس  تمیز و براق باشند. صندلی فردی که قرار است ارائه داشته باشد باید از سایرین جدا قرار داده شود. دکوراسیون داخلی نیز باید به صورت طبیعی و با رنگهای الهام بخش از طبیعت طراحی شود . سبز زیتونی برای صندلی ، قهوه ای برای میز و رنگ قرمز برای فرش ها بهتر است انتخاب شوند. اتاق کنفرانسی که به طور مناسب طراحی شده باید هر دو احساس مدرن و کلاسیک را در حاضرین ایجاد میکند. صندلی ها فوق العاده مدرن با ارتفاع قابل تنظیم و استفاده از میز کنفرانس بزرگ تولید شده از چوب با کیفیت توصیه می شوند.

برای جلوگیری از ایجاد فضایی ناخوشایند و بی نظم، بهتر است بیشتر فضای اتاق خالی رها شود. پنجره های بزرگ در کل ارتفاع طبقه اجازه ورود مقدار زیادی نور طبیعی را به داخل اتاق می دهند و یک چشم انداز فوق العاده از آسمان خراش های اطراف باعث کاهش استرس می شود. اگر دفتر شما چند طبقه است، این مقاله نشان خواهد داد که چرا شما باید اتاق کنفرانس را در طبقه همکف قرار دارید.
احاطه شدن اتاق کنفرانس از ۳ طرف با فضای سبز و پنجره های شفاف بزرگ، یک زیبایی طبیعی به آن می بخشد و این زیبایی طبیعی، احساسی جذاب به کارکنان و مشتریان شما خواهد داد.

یک اتاق کنفرانس با یک طراحی شاداب و دوستانه که برگرفته شده از طبیعت باشد، تبدیل به مکانی آرامش بخش می باشد. چنین اتاق کنفرانسی دارای کلیه عناصر لازم برای برگزاری کنفرانس های سازنده خواهد بود.

با نورپردازی های منحصر به فرد، کف های چوبی و سیستم پروژکتور، این اتاق مجهز به هر دو امکانات و جنبه های زیبایی شناسی به طور همزمان خواهد بود. برای سازمان های بزرگ و موفق در کسب و کار، جلسات و کنفرانس ها معمولا شلوغ بوده و به صورت روزمره برگزار می شوند. برای برگزاری چنین جلسات بزرگی، بدون اینکه بیش از حد شلوغ به نظر برسد، میز کنفرانس به شکل U می تواند مورد استفاده قرار بگیرد که باعث می شود اتاق ها کمتر آشفته و درهم به نظر برسند.

برای جبران فضاهای خالی و غیر قابل دسترس در اتاق کنفرانس ، میتوان ازگلدان و گیاهان زیبا استفاده کرد. استفاده از تنظیمات صوتی در اتاق کنفرانس برای برقراری ارتباط با چنین مخاطبین زیادی، ایده عاقلانه ای برای برگزاری یک کنفرانس موثر است. اکنون که برخی از طرح های الهام بخش برای ایده گرفتن دارید، اجازه دهید ما در مورد برخی از موارد ضروری که شما نمی توانید از آنها در یک اتاق کنفرانس به سادگی بگذرید، صحبت کنیم.

۱٫ مبلمان با کیفیت خوب

کنفرانس به معنی کسب و کار است و شما نمی توانید از مبلمان اداری ارزان قیمت در محل برگزاری آن استفاده کنید، زیرا ممکن است در مواردی، تاثیر ناخواسته ای بر معاملات شما داشته باشند.

۲٫ روشنایی مناسب

نورپردازی مناسب یک الزام به هنگام برگزاری کنفرانس می باشد. علاوه بر این، برخی از چراغ های استاندارد فانتزی را می توان برای کاهش ظاهر رسمی و ترسناک آن استفاده کرد.

۳٫ بیش از حد آن را شلوغ نکنید

اگر اتاق کنفرانس شما به اندازه کافی بزرگ نباشد، از مبلمان بزرگ استفاده نکنید، حتی اگر از کیفیت عالی برخوردار باشند. مردم یک فضای شاداب را بیشتر از یک فضای شلوغ و درهم دوست دارند.

۴٫ میزهای گرد بهتر هستند

تعاملات و گفتگوها اساس یک کنفرانس موثر است. میزهای گرد میتوانند برای برقراری ارتباطات موثر ایده آل باشند چرا که به شما نمای جامع تری از کل افراد حاضر در جلسه را می دهند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *