دکوراسیون اداری دفتر کار برای مدیران و صاحبان شرکت یکی از مسائل مهمی است که تصمیم گیری درباره آن باید با دقت انجام شود. طراحی دکوراسیون اداری و فضای اداری یک شرکت در افزایش بهره وری و بالا بردن کارایی کارمندان تاثیر فوق العاده ایی دارد زیرا شما بیشترین زمان را در محل کار میگذارنید.
در نتیجه طبیعی است که فضا برایتان عادی و خسته کننده باشد؛ و دید مراجعه‌کنندگان نسبت به اداره یا شرکت را مورد توجه قرار ندهید. پس بهتر است برای طراحی مجدد دکوراسیون اداری شرکت خود، ابتدا خودتان را در جایگاه مراجعه‌کنندگان بگذارید و حدس بزنید دیدگاه آنها نسبت به شما چگونه است و در نتیجه تصمیمات بهتری برای بهبود طراحی دکوراسیون اداری دفتر کار خود داشته باشید.

طراحی دکوراسیون اداری لاکچری از خدمات شرکت سامانه ساز فرابین است. این خدمات بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی توسط کارشناسان مجرب شرکت انجام می شود.

  •  خدمات دکوراسیون اداری با بازدید از محل کار شما، توسط طراحان و کارشناسان مجرب شرکت سامانه ساز و تهیه پلان و سپس طراحی بر اساس نیاز شما آغاز می‌شود.
  • در ادامه فرایند طراحی دکوراسیون شیک ، ارائه طرح‌های دو بعدی و سه بعدی بصورت رایگان، با امکان اصلاح و تغییرات با نظر مشتری انجام می‌شود.
  •  پس از تایید نظر مشتری، تولید و نصب دکوراسیون اداری توسط متخصصان و تکنسین‌های با تجربه گروه طراحان سامانه ساز فرابین انجام خواهد شد.
  • به زبان ساده، پروسه کامل یک سفارش دکوراسیون اداری لاکچری ، از بازدید فضا، تا طراحی، تولید و اجرای آن، به طور کامل توسط شرکت سامانه ساز فرابین انجام خواهد شد.

گروه طراحان دکوراسیون اداری

” سامانه ساز فرابین بهترین خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون اداری دفتر کار را ارائه‌ میدهد “

” بازدید، طراحی، تولید و اجرا دکوراسیون یعنی از صفر تا صد توسط شرکت سامانه ساز فرابین انجام می شود “

دکوراسیون اداری شیک
دکوراسیون اداری
دیزاین دفتر کار
دکوراسیون دفتر
طراحی داخلی شرکت
دکوراسیون شرکت بزرگ
دکوراسیون اداری
دکوراسیون اداری فضای بزرگ
دکوراسیون اداری
دکوراسیون اداری اتاق مدیریت
دکوراسیون اداری
دکوراسیون اداری شیک

دکوراسیون اداری مدرن و به روز

منظور از دکوراسیون اداری مدرن، پیروی کردن از ترندهای روز دنیا در زمینه طراحی دکوراسیون اداری و دکوراسیون داخلی دفتر کار است. به طور معمول قالب شرکت‌ها علاقمند به داشتن طراحی‌های مدرن در مقایسه با طرح‌های کلاسیک و سنتی هستند. البته این موضوع تنها به دلیل به روز بودن و مد بودن این طراحی ها نیست؛ بلکه طراحی دکوراسیون اداری مدرن معمولا دارای سبک‌های مینیمال‌تر و کاربردی‌تری هستند، که به افزایش بهره‌وری کارکنان می‌انجامد.

دکوراسیون اداری یک‌پارچه

یک‌پارچگی را می‌توان مهمترین ویژگی یک دکوراسیون خوب دانست. به زبان ساده منظور از یک‌پارچگی وجود هماهنگی بین اجزای مختلف دکوراسیون در فضاهای گوناگون دفتر کار است. ست بودن عناصر، اجزا، طرح و رنگ و هماهنگی آنها با یکدیگر، فضایی دلنشین، زیبا و بدون تشنج بصری را ایجاد می‌کند.

دکوراسیون هماهنگ با فرهنگ سازمان

موضوع فعالیت و فرهنگ سازمان شما، باید در دکوراسیون داخلی دفتر کار شما متبلور باشد. رنگ‌های سازمانی مهمترین عنصر در این زمینه هستند. به عنوان مثال حتما رنگ‌های سبز و آبی را در فضاهای درمانی و رنگ‌های زرد و سرخ را در شرکت‌های تبلیغاتی مشاهده کرده اید.

همینطور است تفاوت عناصر به کار رفته و طرح دکوراسیون در فضاهای مختلف. مثلا یک شرکت طراحی مد و لباس نیازمند فضایی متفاوت از یک شرکت ارائه دهنده خدمات ساختمانی است.

در نهایت با در نظر گرفتن رنگ‌های اصلی به کار رفته در بروشورها، سربرگ‌ها، لوگوی برند، کارت ویزیت و… شرکت، می‌تواند الهام بخش باشد.

دکوراسیون اداری
دکوراسیون اداری
دکوراسیون اداری

اگر همه موارد را رعایت کنید، اما مبلمان انتخابی شما دارای ویژگی‌های آرگونومیک نباشد؛ به زودی با مشکل مواجه می‌شوید. یک مبلمان زیبا اما نامناسب برای نشستن به راحتی می‌تواند انرژی و کارایی کارکنان شما را بکاهد؛ و حتی به سلامت جسمی آنها صدمه وارد کند.

هنگام انتخاب مبلمان اداری، این نکته را در نظر بگیرید که کارمندان شما باید روزانه حداقل ۸ ساعت روی آن صندلی‌ها بنشینند؛ و از میزها و سایر اجزای دکوراسیون اداری شما استفاده کنند. صندلی‌های با قابلیت تنظیم، ارتفاع، زاویه پشتی و… و میزهای با ارتفاع مناسب از مهمترین ویژگی‌هایی است که باید مورد توجه قرار دهید.

کاربردی بودن ویژگی دیگر دکوراسیون داخلی دفتر کار است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید. فراموش نکنید که ماهیت دفتر کار، فعالیت‌های کاری است. به همین دلیل باید دکوراسیون اداری شما نیازهای کاری را به بهترین وجه برطرف کنند. قرار گرفتن میزها و صندلی‌ها در فضای مناسب نسبت به یکدیگر، قرار گرفتن فضاهای ذخیره سازی، کمدها و کشوها و… در بهترین مکان در دسترس، وجود فضاهای امن برای فایلها و مستندات ارزشمندتر، دسترسی مناسب به ویژگی‌های الکترونیکی مثل پریز برق و… از جمله مواردی است که باید در این بخش مورد توجه قرار گیرد.

با توجه به هزینه های نسبتا بالا، طبیعتا شما هم دوست ندارید هر سال اقدام به تعویض دکوراسیون داخلی دفتر خود کنید. در نتیجه دوام یک عنصر کلیدی در طراحی دکوراسیون اداری خواهد بود. هنگام انتخاب یک طرح دکوراسیون خوب به کیفیت جنس محصولات توجه ویژه‌ای داشته باشید. در این زمینه بخصوص کیفیت بخش‌های پر استهلاک، مثل کف و پایه صندلی‌ها و جنس روی میزها، مهمتر خواهد بود.

” ما در سامانه ساز فرابین، کوشیده ایم با پیگیری جدیدترین ترندهای طراحی دکوراسیون اداری دنیا، بهترین و به روزترین آنها را برای دفاتر اداری شما مهیا کنیم “

محصولات دکوراسیون سامانه ساز

طراحی دکوراسیون اداری در سامانه ساز، نه‌تنها یک فن، بلکه نوعی هنر است. طراحان ما با داشتن تجارب بالا و ایده‌های نو، اقدام به طراحی بخش‌های مختلف دفتر کار شما با کارآمدترین و بهترین طرح‌ها می‌نمایند. دکوراسیون اداری دفاتر و ادارات توسط گروه سامانه ساز به گونه‌ای است که هیچ قسمتی ناموزون و ناهمگون با سایر اجزا نباشد؛ و بهترین خاطره بصری را برای مشتریان شما فراهم کند.

در ادامه نمونه محصولات ما را در زمینه مبلمان اداری، میز و صندلی (کارمندی و مدیریتی) اداری، میز کنفرانس، پارتیشن اداری و… مشاهده می کنید.

مبلمان اداری با کیفیت

مبلمان اداری

مبلمان اداری - پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

ساختار میز اداری

میز اداری

میز کنفرانس

میز کنفرانس

دکوراسیون اداری را می‌شود مجموعه‌ای از فرایندها دانست که در نهایت به ایجاد ساختار مطلوب مشتری در دفتر کار، منجر می‌شود. یک دکوراتور حرفه‌ای به هیچ اصلی در علوم طراحی دکوراسیون، التزام صد درصد ندارد؛ و دکوراسیون ایده‌آل را با بهره بردن از اصول علمی آن، نظرات مشتری و شرایط محیطی و کاری پروژه، طراحی و اجرا می‌کند.

طراحی دکوراسیون اداری بخش‌های مختلف دفتر کار

طراحی دکوراسیون اداری دفتر کار دارای قواعد و اصول ویژه‌ای است. دکوراسیون داخلی دفاتر اداری نقش مهمی را در بهبود دیدگاه مشتریان و همکاران شما نسبت به کسب و کار شما، بر عهده دارند. در نتیجه این مسئله از اهمیت بالایی برخوردار است.

یک طراحی دکوراسیون اداری خوب علاوه بر زیبایی و کارایی، باید بیان کننده روحیه و فرهنگ سازمانی، چابکی و چالاکی سازمان و انتقال دهنده حس اعتماد و قدرت به مشتریان باشد.

ثابت شده است که فضای دفاتر کاری و دکوراسیون اداری آنها، ارتباط مستقیمی با میزان کارایی کارکنان و رضایت شغلی آنان دارد. بررسی‌های علمی نشان داده‌اند که این مسئله تنها یک احساس خوب نیست؛ بلکه از نظر علمی چیدمان دکوراسیون اداری، نورپردازی محیط، کاربرد رنگ‌ها و انتخاب مبلمان اداری با رعایت دقیق استانداردها و اشراف به علم دکوراسیون داخلی و معماری، نتایج محسوسی بر کیفیت فعالیت افراد دارد.

طراحی دکوراسیون دفتر مدیریت

دفتر مدیریت هر مجموعه، مهمترین بخش آن مجموعه است. دفتر مدیریت باید الهام بخش فضایی رسمی باشد. رسمی‌ترین مبلمان اداری را باید برای این بخش تدارک دید. این اتاق باید نسبت به فضاهای دیگر شکیل‌تر باشد و محل مناسبی برای پذیرایی از میهمانان ارائه دهد. دکوراسیون اداری این اتاق باید القاکننده حس ریاست و مدیریت باشد.

طراحی دکوراسیون دفتر کارکنان

دکوراسیون اداری دفتر کارکنان شرکت بیش از آنکه اهمیت ظاهری داشته باشد؛ باید در خدمت کارکنان برای بهبود کارایی آنان باشد. کارکنان باید بتوانند در یک فضای راحت و کاربردی، با ارگونومی خوب و البته شاداب، مسئولیت‌های خود را پیگیری کنند. البته زیبایی بصری و یک‌پارچه بودن این فضا با سایر فضاها نیز مسئله بسیار مهمی است؛ که باید مورد توجه دکوراتور قرار گیرد.

طراحی دکوراسیون فضاهای اشتراکی

منظور از فضاهای اشتراکی، همه مکان‌هایی است که به صورت مشترک مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله این فضاها می‌توان به سرویس‌ها، آشپزخانه، محل استراحت و… اشاره کرد. در طراحی این فضاها، مکان‌یابی آنها در اولویت طراح است. دسترسی راحت همه کارکنان به این فضاها، در عین حفظ حریم خصوصی، از مهمترین ویژگی‌های این فضاها خواهد بود.

در نهایت اگر شما به فکر تغییر دکوراسیون و فضای داخلی دفتر کار خود هستید؛ شرکت سامانه ساز فرابین، آمادگی دارد تا شما را برای لذت بردن و دریافت بهره کافی از محیط اداری‌تان، راهنمایی کند و در صورت نیاز با ذوق هنری و دیدگاه زیبایی شناسانه طراحان خود، دکوراسیون اداری محیط کار شما را طراحی و پیاده سازی کنیم.

مشاوره طراحی دکوراسیون

 ” ما با تجربه صدها پروژه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دفاتر اداری، با اطمینان بالایی می‌توانیم رضایت نهایی شما را جلب کرده و مشاور و مجری خوبی برای شما باشیم “